搜索
热搜: music
门户 Company Computer view content

МЕЂУНАРОДНИ домаин наме суфикс

2015-5-30 10:03| view publisher: amanda| views: 4358| wiki(57883.com) 0 : 0

description: Детаљан Свет суфикс на следећи начин:.цом: комерцијални објекти, свако може да се региструје;.еду: образовне и ...
Детаљан Свет суфикс на следећи начин:
.цом: комерцијални објекти, свако може да се региструје;
.еду: образовне институције;
.гов: владина одељења;
.инт: међународна организација;
.мил: Америчка војска;
.нет: мрежа организација, као што су интернет провајдери и услуга, сада свако може бити регистровано;
.орг: непрофитна организација, свако може да се региструје;
.биз: бизнис;
.инфо: Мрежа информативна служба организација;
.про: за рачуновођа, адвоката и лекара. ;
.наме: за појединце;
.мусеум: за музеј;
.цооп: за органе пословне сарадње;
.аеро: за авио индустрију;
.ккк: за одрасле, ***;
.идв: за појединце

Земља Домен


Албанија .ал
Алжир .дз
Авганистан .аф
Аргентина .ар
Уједињени Арапски Емирати .ае
Аруба .ав
Оман .ом
Азербејџан .аз
Египат .ег
Етиопија .ет
Ирска .ие
Естонија .ее
Андора .ад
Ангола .ао
Ангвила .аи
Антигва и Барбуда .аг
Аустрија .ат
Аустралија .ау
Макао .мо

Б
Барбадос .бб
Папуа Нова Гвинеја .пг
Бахамас .бс
Пакистан .пк
Парагвај .пи
Палестински .пс
Бахреин .бх
Панама .па
Бразил .бр
Белорусија .би
Бермуда .бм
Бугарски .бг
Нортхерн Мариана Исландс .мп
Бенин .бј
Белгија .бе
Исланд .је
Порторико .пр
Босна и Херцеговина .ба
Пољски .пл
Боливија .бо
Белиз .бз
Боцвана .бв
Бутан .бт
Буркина Фасо .бф
Бурунди .би
Буве .бв

Ц
Северна Кореја .кп
Екваторијална Гвинеја .гк

Д
Данска .дк
Немачки .де
Источни Тимор .тл (нови домени); .ТП (стари домен није деактивиран)
Того .тг
Доминик .дм
.до Доминиканска Република

Е
Русија .ру
Еквадор .ец
Еритреја .ер

П
Француски .фр
Фарска Острва .фо
Француска Полинезија .пф
Француска Гвајана .гф
Френцх Соутхерн Территориес .тф
Ватикан .ва
Филипини .пх
Фиџи .фј
Финска .фи
Капе Верде .цв
Фокландска острва .фк

Г
Гамбија .гм
Конго .цг
Демократска Република Конго .цд
Колумбија .цо
Костарика .цр
Гернзи .гг
Гренада .гд
Гренланд .гл
Грузија .ге
Куба .цу
Гвадалупе .гп
Гуам .гу
Гвајана .ги

Х
Казахстан .кз
Хаити .хт
Кореја .кр
Холандија .нл
Холандски Антили .ан
Херд и МцДоналд острва .хм
Хондурас .хн

Ј
Кирибати .ки
Џибути .дј
Киргизстан .кг
Гвинеја .гн
Гвинеја Бисао .гв
Канада .ца
Гана .гх
Габон .га
Камбоџа .кх
Чешка .цз
Зимбабве .зв

К
Камерун .цм
Катар .ка
Кајманска острва .ки
Комори .км
Обала Слоноваче .ци
Кувајт .кв
Цоцо острва .цц
Хрватска .хр
Кенија .ке
Кукова острва .цк

П
Летонија .лв
Лесото .лс
Лаос .ла
Либан .лб
Литванија .лт
Либерија .лр
Либија .ли
Лихтенштајн .ли
Реунион .ре
Луксембург .лу
Руанда .рв
Румунија .ро

П
Мадагаскар .мг
Исле оф Ман .им
Малдиви .мв
Малта .мт
Малави .мв
.ми Малезија
Мали .мл
Македонија .мк
Маршалска острва .мх
Мартиник .мк
Мајот .ит
Маурицијус .му
Мауританија .мр
Америцан .ус
Сједињене Државе Мања удаљена острва .ум
Самоа .ас
Америчка Девичанска острва .ви
Монголија .мн
Монтсеррат .мс
Бангладеш .бд
Перу .пе
Микронезија .фм
Мјанмар .мм
Молдавија .мд
Мароко .ма
Монако .мц
Мозамбик .мз
Мексико .мк
Н
Науру .нр
Непал .нп
Никарагва .ни
Нигер .не
Нигерија .нг
Ниуе .ну
Норвешка .но
.нф Острво Норфолк
Намибија .на
Јужна Африка .за
Антарктик .ак
Јужна Џорџија и Јужна Сендвич острва .гс

О
Европска унија .еу

П
Палау .пв
Питцаирн Исландс .пн
Португалија .пт

Р
Јапан .јп
Шведски .се
Швајцарски .цх

С
Ел Салвадор .св
Самоа .вс
Србија и Црна Гора .иу
Сијера Леоне .сл
Сенегал .сн
Кипар .ци
Сејшели .сц
Саудијска Арабија .са
Божићно острво .цк
.ст Сао Томе и Принципе
Света Хелена .СХ
Сент Китс и Невис .кн
Луција .лц
Сан Марино .см
Пиерре острво Лонг Ајленду и блиског .пм
Свети Винсент и Гренадини .вц
Шри Ланка .лк
Словачка .ск
Словенија .си
Свалбард и Јан Мајен .сј
Свазиленд .сз
Судан .сд
Суринам .ср
Соломонска Острва .сб
Сомалија .со

Т
Таџикистан .тј
Тајван .тв
Тајланд .тх
Танзанија .тз
.то Тонга
Острва Туркс и Каикос .ТЦ
Тринидад и Тобаго .тт
Тунис .тн
.тв Тувалу
Турска .тр
Туркменистан .тм
.тк Токелау

В
Валис и Футуна .вф
Вануату .ву
Гватемала .гт
Венецуела .ве
Брунеј .бн
Уганди .уг
Украјина .уа
Уругвај .уи
Узбекистан .уз

Кс
Шпанија .ес
Западна Сахара .ех
Грчка .гр
Хонг Конг, .хк
Сингапур .сг
Нова Каледонија .нц
Нови Зеланд .нз
Мађарска .ху
Сирија .си

И
Јамајка .јм
Јерменија .ам
Иасен Сонг Острво .ац
Јемен .ие
Ирак .ик
Иран .ир
Израел .ил
Италија .ит
.ин Индија
Индонезија .ид
Британски .ук
Британска Девичанска Острва .вг
Бритисх Индиан Оцеан Территори .ио
Јордан .јо
Вијетнам .вн

З
Замбија .зм
Србија .је
Чад .тд
Гибралтар .ги
Чиле .цл
Централна Афричка Република .цф
Кинески .цн

Национални домен (домен би у земљама и регионима)
- Б - Ц - Д - Е - Ф - Г - Х - И - Ј - К - Л - М - Н - О - П - К - Р - С - Т - У - В - В - Кс - И - З.ац Иасен Сонг Острво
.ад Андора
.ае Уједињени Арапски Емирати
.аф Авганистан
.аг Антигва и Барбуда
.аи Ангвила
.ал Албанија
.ам Јерменија
.ан Холандски Антили
.ао Ангола
.ак Антарктик
.ар Аргентина
.ас Самоа
.ат Аустрија
.ау Аустралија
.ав Аруба
.аз Азербајџан

Б
.ба Босна и Херцеговина
.бб Барбадос
.бд Бангладеш
.бе Белгија
.бф Буркина Фасо
.бг Бугарски
.бх Бахреин
.би Бурунди
.бј Бенина
.бм Бермуда
.бн Брунеј
.бо Боливија
.бр Бразил
.бс Бахами
.бт Бутан
.бв Буве
.бв Боцвана
.би Белорусија
.бз Белиз

Ц
.ца Канада
.цц Цоцос
.цд Демократска Република Конго
.цф Централноафричка Република
.цг Конго
.цх Швајцарска
.ци Обала Слоноваче
.цк Кукова острва
.цл Чиле
.цм Камерун
.цн кинески копно
.цо Колумбија
.цр Костарика
.цу Куба
.цв Капе Верде
.цк Божићно острво
.ци Кипар
.цз Чешка Република

Д
.де Немачка
.дј Џибути
.дк Данска
.дм Доминика
.до Доминиканска Република
.дз Алжир

Е
.ец Еквадор
.ее Естонија
.ег Египат
.ех Западна Сахара
.ер Еритреја
.ес Шпанија
.ет Етиопија
.еу у ЕУ

П
.фи Финска
.фј Фиџи
.фк Фокландска острва
.фм Микронезија
.фо Фарска Острва
.фр Француска

Г
.га Габон
.гд Гренада
.ге Грузија
.гф Француска Гвајана
.гг Гернзи
.гх Гана
.ги Гибралтар
.гл Гренланд
.гм Гамбија
.гн Гвинеја
.гп Гвадалупе
.гк Екваторијална Гвинеја
.гр Грчка
.гс Јужна Џорџија и Јужна Сендвич острва
.гт Гватемала
.гу Гуам
.гв Гвинеја Бисао
.ги Гвајана

Х
.хк Хонг Конгу
.хм Хеард и МцДоналд острва
.хн Хондурас
.хр Хрватска
.хт Хаити
.ху Мађарска

Ја
.ид Индонезија
.ие Ирска
.ил Израел
.им Исле оф Ман
.ин Индија
.ио Бритисх Индиан Оцеан Территори
.ик Ирак
.ир Ирана
.ис Исланд
.ит Италија

Ј
.је Србија
.јм Јамајка
.јо Јордан
.јп Јапан

К
.ке Кенија
.кг Киргизстан
.кх Камбоџа
.ки Кирибати
.км Комори
.кн Свети Китс и Невис
.кп Северна Кореја
.кр Кореја
.кв Кувајт
.ки Кајманска острва
.кз Казахстан

П
.ла Лаос
.лб Либан
.лц Луција
.ли Лихтенштајн
.лк Шри Ланка
.лр Либерија
.лс Лесото
.лт Литванија
.лу Луксембург
.лв Летонија
.ли Либија

П
.ма Мароко
.мц Монако
.мд Молдавија
.мг Мадагаскар
.мх Маршалска острва
.мк Македонија
.мл Мали
.мм Мјанмар
.мн Монголија
.мо Макао, Кина
.мп Нортхерн Мариана Исландс
.мк Мартиник
.мр Мауританија
.мс Монсерат
.мт Малта
.му Маурицијус
.мв Малдиви
.мв Малави
.мк Мексико
.ми Малезија
.мз Мозамбик

Н
.на Намибија
.нц Нова Каледонија
.не Нигер
.нф Острво Норфолк
.нг Нигерија
.ни Никарагва
.нл Холандија
.но Норвешка
.нп Непал
.нр Науру
.ну Ниуе
.нз Нови Зеланд

О
.ом Оман

П
.па Панама
.пе Перу
.пф Француска Полинезија
.пг Папуа Нова Гвинеја
.пх Филипини
.пк Пакистана
.пл Пољска
.пм Сент Пјер острво Лонг Ајленду и у близини
.пн Питцаирн Исландс
.пр Порторико
.пс Палестина
.пт Португалија
.пв Палау
.пи Парагвај

П
.ка Катар

Р
.ре Реунион
.ро Румунија
.ру Русија
.рв Руанда

С
.са Саудијска Арабија
.сб Соломонска Острва
.сц Сејшели
.сд Судан
.се Шведска
.сг Сингапур
.СХ Света Хелена
.си Словенија
.сј Свалбард и Јан Мајен
.ск Словачка
.сл Сијера Леоне
.см Сан Марино
.сн Сенегал
.со Сомалија
.ср Суринам
.ст Сао Томе и Принципе
.св Салвадор
.си Сирија
.сз Свазиленд

Т
.ТЦ Острва Туркс и Каикос
.тд Чад
.тф Француске Јужне Територије
.тг Того
.тх Тајланд
.тј Таџикистан
.тк Токелау
.тл Источни Тимор (нови домени)
.тм Туркменистан
.тн Тунис
.то Тонга
.ТП Источни Тимор (стари домен, али деактивиран)
.тр Турска
.тт Тринидад и Тобаго
.тв Тувалу
.тв Тајван
.тз Танзанија

У
.уа Украјина
.уг Уганди
.ук Велика Британија
.ум Унитед Статес Минор Оутлиинг Исландс
.ус Сједињене Америчке Државе
.уи Уругвај
.уз Узбекистан

В
.ва Ватикан
.вц Свети Винсент и Гренадини
.ве Венецуела
.вг Британска Девичанска Острва
.ви Америчка Девичанска острва
.вн Вијетнам
.ву Вануату

В
.вф Валис и Футуна
.вс Самоа

И
.ие Јемен
.ит Мајот
.иу Србија и Црна Гора
.ир Иениу

З
.за Јужна Африка
.зм Замбија
.зв Зимбабве

About us|Jobs|Help|Disclaimer|Advertising services|Contact us|Sign in|Website map|Search|

GMT+8, 2015-9-11 20:15 , Processed in 0.154023 second(s), 16 queries .

57883.com service for you! X3.1

返回顶部